Doplňky k oknům a dveřím

Vnitřní parapety

Generic placeholder image

Vnitřní parapety nabízí pestrou škálu možností pro vkusné a stylové dokončení Vašeho interiéru. K dispozici jsou na výběr parapety z kvalitní vlhku odolné dřevotřísky dokončené lamináty s vysokou odolností proti poškrábání a parapety plastové dokončené kvalitními dekoračními foliemi. Oba tyto typy jsou k dispozici v široké škále rozměrů a trendových barev.

Vnější parapety

Generic placeholder image

V oblasti venkovních parapetů nabízíme výběr ze tří variant, jednou z nich jsou parapety z taženého hliníku v šesti základních barvách a s možností lakování do libovolného odstínu RAL.
Tento sortiment je doplněn dalšími dvěma typy a to parapety ohýbanými z barevně dokončeného hliníkového nebo pozinkovaného plechu.


Vnitřní žaluzie

Generic placeholder image

Žaluzie se v dnešní době těší velké oblibě, především díky svému využití a modernímu vzhledu. Jsou skvělým řešením na zastínění oken, mají i částečné termoregulační schopnosti. V parných letních dnech je sklopíte a v místnosti se tak udrží příjemná teplota. V zimě zas můžete do bytu pustit více sluníčka a vytvořit hřejivou atmosféru. Nemají však jen funkční a praktický charakter, ale spoludotvářejí celkový styl místnosti. V současnosti už si můžete vybírat z mnoha barev a designů od imitace dřeva až po výrazné barevné designy. Ani atypické tvary oken nepředstavují žádný problém. Žaluzie jsou vysoce variabilní, dají se proto přizpůsobit téměř každému oknu.

Venkovní žaluzie

Generic placeholder image

Venkovní žaluzie chrání Váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel venkovních žaluzií zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt, díky kterému Vám spoří energii. Lamely žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, podobně jako u venkovních rolet. Venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí Vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje, na rozdíl od venkovních rolet. Dostupné jsou v mnoha barvách a několika tvarech.


Textilní roletky

Generic placeholder image

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním moderním prvkem, který zvýrazňuje a ozvláštňuje celkové řešení interiéru. Dodáváme je v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.

Venkovní rolety

Generic placeholder image

Venkovní rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Dále slouží jako zvýšená ochrana proti vloupání. Venkovní rolety mají dobré zvukové a tepelně-izolační vlastnosti, a proto v zimních obdobích citelně snižují náklady na topení. Všechny prvky rolet jsou povrchově upravené barvami vyznačujícími se vysokou odolností vůči oděru.


Sítě proti hmyzu

Generic placeholder image

Vedle žaluzií patří sítě proti hmyzu mezi téměř nezbytnou výbavou oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou vhodné jak do domů či bytů, tak do kanceláří a administrativních budov. Rám sítě lze samozřejmě přizpůsobit barvě oken, na výběr je z několika barev a imitací dřeva.


Hlavní stránka

David Ečer
Poděbrady, Polabec, Lipová 197
e-mail: info@okna-ecer.cz
Copyright © 2024 by David Ečer | realizace Regional | Administrace |
Privacy&policy
ikona